ورود کارفرما

FAQ

سوال: برای من ایمیلی ارسال شده با این مضمون که شغلی متناسب با رشته شما در سایت نانو بارگزاری شده، ولی وقتی به صفحه خودم مراجعه میکنم قسمت مشاغل خالی است، گفتم شاید چون تست تعیین تیپ شغلی ندادم اینطور شده ولی عنوان کردید که اجباری نیست. پس چرا قسمت مشاغل در کارتابل من خالی است؟

Talent: لطفا برای بررسی بیشتر این موضوع با تلفن های تماس سایت تماس بگیرید.
درمورد تعیین تیپ شغلی هم چیزی که گفتید درست است و در حال حاضر انجام این کار الزامی نیست مگر کارفرمایی که خودش این الزام را قید کرده باشد.

سوال: متقاضی شغلی هستم که یکی از رشته های تعریف شده در آن، کارشناسی ارشد صنایع غذایی است. من این مدرک رو دارم ولی سیستم پیغام می دهد رشته شما با رشته شغل درخواستی مطابقت ندارد. ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

Talent:در بخش مربوط به اطلاعات تحصیلی،رشته شما مهندسی کشاورزی با گرایش صنایع غذایی تعریف شده است. در صورتی که ملاک ثبت درخواست برای فرصت شغلی، رشته است نه گرایش. با این حال پیرو هماهنگی با کارفرما،رشته کشاورزی با گرایش صنایع غذایی هم برای این شغل تعریف شد و شما می توانید درخواست خود را ثبت نمایید.

سوال: میخواهم برای شغل کارشناس آزمایشگاه شیمی درخواست بدهم که دکتری و کارشناسی ارشد شیمی می خواهد ولی این پیغام نمایش داده می شود: 
"ترکیب رشته تحصیلی و مقطع شما با رشته های تحصیلی و مقاطع مجاز در این شغل مطابقت ندارد." لطفاراهنمایی نمایید.

Talent: با توجه به اطلاعاتی که شما در رزومه خود خود ثبت کرده اید در حال حاضر دانشجوی دکتری شیمی می باشید و به همین علت، ثبت درخواست با خطا مواجه می شود. شما فقط مجاز هستید برای مشاغلی که دانشجوی دکتری شیمی مورد نیازشان است اقدام نمایید.

سوال: تیپ شخصیتی من در دوره توانمند سازی سرمایه های انسانی نانو مشخص شده است. ولی نمیتوانم در رزومه ام وارد کنم. 

Talent: برای ثبت تیپ شخصیت شغلی در رزومه خود باید ابتدا در ارزیابی آنلاین و سپس در کارگاه MBTI شرکت نمایید. برای اطلاع از تاریخ برگزاری کارگاه ها می توانید با شماره 66127597-021 تماس حاصل فرمایید.