ورود کارفرما

اولین رویداد کارنو در سال 98 ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
تعداد دفعات مشاهده شده : ۲۷۷


 

 

دانشگاه زنجان اولین میزبان رویداد کارنو در سال 1398 خواهد بود. این رویداد در تاریخ 9  الی 11 اردیبهشت ماه با حضور دانشجویان و دانش آموختگان رشته های نانو برگزار خواهد شد.

رویداد کارنو (دارای استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور)  یکی از برنامه های آموزشی ستاد ویژه توسعه فناوری‌نانو که تا کنون سی و چهار رویداد در دانشگاه‌ها و مراکز فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شده است. در این رویدادها با استفاده از تجارب اساتید مجرب و کارآزموده، مفاهیم شروع یک کسب و کار، از پرورش ایده تا چگونگی نوشتن بوم کسب‌وکار، تجاری‌سازی و بازاریابی محصول، تیم‌سازی، آشنایی با مالکیت فکری و چگونگی جستجو و ثبت پتنت آموزش داده می‌شود.

در این رویداد سه‌روزه؛ فضای ورود به کسب و کار شبیه‌سازی شده و شرکت‌کنندگان با ادبیات و همچنین چالش‌های ایجاد یک کسب و کار آشنا می‌شوند. محتوای آموزشی این رویداد در قالب کارگاه‌های آموزشی، مشاوره‌ها و همچنین مسابقه کسب و کار به صورت کار تیمی به شرکت کنندگان ارائه می‌شود.  در روز پایانی نیز شرکت کنندگان ایده‌های خود را در مقابل داوران ارائه نموده و تیم‌های برتر معرفی و به آن‌ها جوایزی اهدا می‌‌شود.

از برنامه ها و کارگاه‌های آموزشی این رویداد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار تیمی

حل مسئله و خلاقیت

مدیریت هزینه و خرید

تفکر تحلیلی و تصمیم سازی

آشنایی با مدل بوم کسب و کار

آشنایی با مباحث مالکیت فکری

آشنایی با جستجو و ثبت پتنت

آشنایی با کارآفرینان موفق

شناخت توانمندی‌های فردی و شخصیتی

آشنایی با روش‌های بازاریابی و تجاری سازی

 در این رویداد علاوه بر گواهینامه ستاد فناوری نانو گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای کشور با کد بین المللی ارائه می‌شود.

همچنین افراد توانمند و جویای کار به منظور اشتغال در شرکت‌های دانش بنیان، به مجموعه‌های متقاضی نیرو و یا کارورز معرفی می شوند.

علاقمندان میتوانند برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی http://karnostartup.ir/ مراجعه نمایند.

امتیاز دهید.

0 امتیاز از 0 رای

نظر شما