اعلام نتایج مسابقه اشتغال ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
تعداد دفعات مشاهده شده : ۳۳۵امروزه نقش رقابتی برای کسب فرصت‌های شغلی بر کسی پوشیده نیست. کمبود فرصت‌های شغلی ، تعداد زیاد فارغ‌التحصیلان جویای کار و همچنین عدم وجود آموزش‌های لازم و اولیه‌ی کارجویان برای ورود به عرصه‌ی کار بیش از پیش اهمیت فضای رقابتی برای شناسایی استعدادها و افراد توانمند را مشخص می‌سازد. از این رو مسابقه‌ اشتغال به منظور ورود به عرصه‌ی کسب و کار طراحی شد و مواردی چون کاهش ریسک جذب نیرو ، پایداری شغلی ، کشف استعدادهای برتر، کاهش زمان جذب نیرو و همچنین صرفه‌جویی در هزینه را به همراه خواهد داشت.تاکنون مسابقه اشتغال در دو بخش «بررسی بازار کسب و کار محصولات لیپوزومی» و «ارائه مدلی کارامد برای به‌کارگیری فناوری نانو در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی» برگزار شده است. 


پس از برگزاری مسابقه و بررسی پاسخ‌های ارسالی، آقایان «میثاق عباس نیا تهرانی» و «حسین میرزایی» در مسابقه اشتغال 1و آقای "علی طالبیان" از مسابقه اشتغال 2، در شرکت‌های مربوطه مشغول به کار شده‌اند.


با پیگیری اخبار مربوط به مسابقه اشتغال، شما نیز می‌توانید در مسابقات آتی شرکت کرده و از برندگان این مسابقات باشید.امتیاز دهید.

1 امتیاز از 1 رای

نظر شما